סדנאות, חוגים וימי הולדת

 למי אין passion ל-fashion? שתקום! סדנאות סטיילינג הן הפתרון המושלם כמעט לכל אירוע בכל גיל.  

סדנאות למסיבת רווקות / ערבי נשים

סדנת סטיילינג למסיבת רווקות מלאת סטייל! סדנת סטיילינג חווייתית ומהנה, כשכל אחת ממשתתפות הסדנה תקבל ייעוץ אישי בנושאי הלבשה תחתונה, שימוש באביזרים לשדרוג הופעה, טיפים בהתאמה למבני גוף, וכד'

* נושא הסדנא יכול להשתנות ע״פ בחירה מתוך רשימה 

סדנאות לנערות, ימי הולדת ובת מצווה

סדנת סטיילינג לנערות – למה זה טוב? כי זה הגיל שבו הבנות מתעסקות, לפעמים אפילו יותר מדי, באיך שהן נראות. דימוי גוף, דימוי עצמי וצורך בשייכות הן בעיות בוערות בגילאים האלה. ולא תמיד הן מקשיבות לאמא… (אף פעם לא?!) המטרה שלי בסדנא הזו, היא להעצים את הבנות ולתת להן כלים פרקטיים ועקרונות הסטייל בסביבה האופנתית המבלבלת.

דרך עולם היפים והמפורסמים (אבל לא בהכרח הרזים!) נלמד כמה דברים בסיסיים על אופנה וסטייל אישי. בדרך גם נבין איך להביע את עצמך בלבוש, וכן – איך אפשר גם למרוד – בדרך אסתטית ואופנתית. ביחד נלמד איך להשתמש במה שיש, ולשדרג את הפריטים בארון, גם בלי "אמא תקני לי".

חוויה צעירה וייחודית לנערות, המתאימה לימי הולדת, בת מצווה וסתם מפגשי בנות מעצימים… מתאימה לנערות בגילאי 12-18, עד 10 משתתפות.

סדנא לנשים בהיריון

היריון זה לא מחלה? על זה אני מוכנה להתווכח…אבל מה שבטוח היריון זה לא אומר "שנה בפיג'מה", וזה בטח לא מילה נרדפת לטריינינג וכפכפים. המפתח שלי להיריון שיקי: יצירתיות, קצת מאמץ… וסדנת סטיילינג להיריוניות.

בסדנא נלמד על האתגרים של סטייל בהיריון, על פריטי החובה בארון ועל חנויות מומלצות. נלמד איך לעשות יש מאין, ואיך להשתמש בארון הקיים גם בתקופת ההיריון.

חוגים לילדות ונערות 

חוגי אופנה וסטיילינג לילדות (גילאי 10-12) ולנערות (גילאי 12-15, 16-18) המתקיימים בפנימיות, בתי ספר ומתנ״סים (אפשרי גם כחלק מפעילות הצהרון).

לפרטים נוספים, שאלות והצעות מחיר, צרו קשר בטופס כאן 

או בנייד: 050.730.0051, בדוא״ל: swizner@gmail.com, ובפייסבוק

בואו נפגש בניוזלטר