Today's Menu: Burgerim

Today's Menu: Burgerim

I don't do cooking. בישול הוא עיסוק שדורש כישורים מסויימים, גם אם לא מדובר בבישול ברמה של מאסטר שף. הרבה לא יסכימו איתי, אבל עבורי גם הכנה של שניצל ופסטה היא ׳בישול׳. למעשה, כל פעולה מטבחית שכוללת משהו טיפה יותר מורכב מחימום במיקרוגל היא בישול. לפי ההיגיון הזה, ניתן בעצם לומר שאני יודעת לבשל גם חביתה. מצויינת, אגב.  הכישורים והתכונות האישיות הנדרשים לבישול הבסיסי – זה שאינו תלוי בכישרון גסטרונומי של שפים, כוללים סבלנות,  סדר עדיפויות תקין, יכולת אומדן ויכולת התמודדות עם הבלגן שאחרי. ירון אהובי וכל מי שחווה את ׳נשפך לי קצת יותר מדי מלח׳ יוכל להעיד שאין בי אף אחת מהתכונות האלו. תוסיפו לזה את העובדה שלא יזיק גם טיפה זמן כדי להעמיד סיר של משהו-מעבר-לפסטה, ואני באמת מחוץ למשחק של אימהות מבשלות. לעומת זאת, כן קיבלתי מהוריי מטען גנטי הכולל קבלה עצמית, הכרה בעובדה שאנחנו אוכלים עם העיניים והבנה שגם לקנות צריך לדעת. ומה אני עושה כשאני נתקעת בלי ארוחת צהריים ל-5 ילדים רעבים? מזמינה אוכל. 

היום בתפריט: בורגרים!

הפעם כשהזמנו את החברים של עומר לצהריים של אחרי-בית-ספר ניצלתי את המבצע של רשת בורגרים של 8 מיני-המבורגרים ב-99₪. כל מה שנשאר למומחית הזמנות take away הוא לשפר את החוויה ולהפגין השקעה בעריכת שולחן, כך שהאורחים הצעירים (חלילה!) לא יאכלו מעטיפות נייר או קופסאות קרטון.

האריזות מלאות בסטייל, אבל מי רוצה באמת לאכול מהקרטון? המעט שיכלתי לעשות הוא לערוך להם שולחן
מיני המבורגר 80 גרם בורגרים
מיני המבורגר 80 גרם, 8 ב-99₪
מיני המבורגר 80 גרם בורגרים

זו הפעם הראשונה שאנחנו מנסים בבית את רשת בורגרים, מבית קבוצת BBB (שכוללת גם את הרשתות BBB האהובה על ילדיי ו-מוזס האהובה עליי). המבצע כולל בעצם שמינייה של מיני-בורגרים, שהזו ההתמחות של הרשת – כלומר 80 ג׳ – וחשבתי ששמינייה כזו אמורה להספיק ל-5 ילדים. צדקתי, כי בסוף נשאר רק חצי בורגר אותו פירגנתי לעצמי, שהרי על כל הטירחה שלי גם לי מגיע. מבקרי המסעדות הצעירים ואניני הטעם שלי בחרו קציצות בקר למרות שאפשר לבחור קציצת בקר, טלה, מרגז פיקנטי, עוף או קציצה צמחונית. הם הביעו שביעות רצון מכך שהמשלוח הגיע דקה לפניהם (ארוז נפלא ומסודר, כולל המון רטבים ומפיות וכל מה שצריך) ושהם לא יצטרכו לחכות לאוכל – הם רק לא לקחו בחשבון שאצלנו בבית לא אוכלים לפני שמצלמים. כך יצא שעיכבתי אותם קצת כדי להנציח את ארוחת הצהריים (תודה יעל ולירון! הייתן עוזרות סטיילינג למופת). אל דאגה, העיכוב לא גרע מהחוויה, ההמבורגרים היו עדיין חמים ונעימים למרות העיכוב של המכורה לאינסטגרם.

במבחן התוצאה: 5 ילדים הזמינו את עצמם לשידור חוזר בשבוע הבא. הצליח לי! 

בורגרים חיפה, סניף מרכז הכרמל: מבצע 8 ב-99₪ בהזמנה טלפונית *4999, עד 31/8/18. 

שעות פעילות: כל יום החל מ-11:00 ועד חצות, בחמישי עד 02:00, שישי עד 15:00, מוצ״ש – שעה לאחר צאת השבת ועד חצות. כשר: כן. זמן משלוח: 40 ד׳ עד שעה. אפליקציה: יש. דמי משלוח: 10₪. מועדון לקוחות: יש.

בורגרים בפייסבוק , או באינסטגרם

IMG_3083
Follow:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בואו נפגש בניוזלטר