חדש: מתחם לעיצוב הבית Redesign

שירי ויצנר סלפי מראה בחנות טולמנס דוט מתחם העיצוב רידיזיין redesign

הגיע הזמן שזה יקרה: ביקרתי בפעם הראשונה במתחם העיצוב לבית Redesign וחזרתי עם חשק עצום לשדרוג הבית. ריכזתי עבורכם חמש המלצות לחנויות שבשבילן שווה לבוא למתחם ועוד מידע על כל מה שעומד לקרות שם ממש בקרוב.

בטיימינג מושלם: מתחם עיצוב ענק ממש ליד הבית

קלישאה ענקית בדרך: מיתרונות הקורונה… עולם עיצוב הבית חווה עדנה מחודשת בשנתיים של המגיפה. ההסבר די ברור: אנשים יוצאים הרבה פחות מהבית, עוברים לעבוד מהבית וכמובן גם עניין ה״אין לאן לטוס הצליח לפנות תקציב משפחתי לשיפוץ ושדרוג. גם אני פיתחתי אובססיה קלה לעיצוב והלבשת הבית, ובשנתיים של הקורונה הספקתי להלביש מחדש את חדר השינה, הסלון ופינת העבודה שלי. בקרוב ממש נתחיל את הפרוייקט הגדול שלנו – החלפת חדרים בין הילדים שתצריך גם תכנון עיצובי מחודש. טיימינג מושלם לבקר במתחם העיצוב החדש לבית שנפתח בצומת קרית אתא, ממש ליד… איקאה.

 

שירי ויצנר סלפי מראה חנות טולמנס דוט במתחם העיצוב רידיזיין redesign

5 חנויות מעניינות שבשבילן שווה לבוא לרידיזיין 

בטיימינג מושלם נפתח לאחרונה מתחם העיצוב לבית Redesign (רידיזיין, כלומר עיצוב מחדש, כולל משחק המילים עם Red שהוא צבעו של המותג). בהתחשב בצרכי העיצוב של הבית שלי, שמחתי מאוד כשהוזמנתי לסקר את המתחם, שהוא גם הגדול ביותר בצפון. ברידיזיין מצאתי תחת קורת גג אחת כ- 40 רשתות וחנויות מובילות מהארץ ומהעולם בתחום העיצוב והלבשת הבית. בחרתי כאן 5 חנויות שריגשו אותי במיוחד מקטגוריות שונות של עיצוב הבית. אחרי כל המלצה, תמצאו גם רשימה של חנויות נוספות מאותה קטגוריה. כדי לראות מה עוד יש במתחם, בקרו באתר של רדיזיין / Redesign. 

מעדיפים לצפות בסרטון קצר? צפו כאן בסרטון שהכנתי בביקור במתחם redesign

חנות טולמנס דוט במתחם העיצוב רידיזיין redesign
טולמנ׳ס דוט במתחם העיצוב רידיזיין REDESIGN

לנהל בית דמוקרטי: טולמנ׳ס.דוט / Tollman's.DOT

ברשת טולמנ׳ס קוראים לטולמנ׳ס.דוט ״האחות הקטנה והשובבה״ של טולמנ׳ס. היא זולה יותר יחסית לאחות הגדולה אבל יש לה גם וייב אחר. הרהיטים ופריטי הלבשת הבית בטולמנ׳ס.דוט צעירים יותר, בועטים יותר ודמוקרטיים יותר. כן, כן, קראתם נכון. טולמנ׳ס.דוט היא רשת שדוגלת בעיצוב דמוקרטי ואקולוגי. עיצוב דמוקרטי היא פילוסופיה לפיה עיצוב איכותי צריך להיות זמין לכולם גם אם עוצב על ידי טובי המעצבים. מעצבים שמאמצים את הפילוסופיה של עיצוב דמוקרטי משקיעים יתר תשומת לב  בנושאי קיימות והתייעלות בייצור ולמרכיבים כלכליים וסביבתיים של העיצובים שלהם. המעצבים המפורסמים שמובילים את הפילוסופיה הזו בעולם הם פיליפ סטארק (שעיצוביו נמכרים ברשת טולמנ׳ס) וקארים ראשיד אבל מותגים רבים אימצו את הגישה. 

תגידו היי ל-HAY

איקאה היא כמובן אחת החברות הגדולות בעולם שמקיימות חלק מעקרונות העיצוב הדמוקרטי, אבל המעצבים שמציעה טולמנ׳ס.דוט הם יותר בכיוון של ״אחרי שהתבגרנו מאיקאה״. בעוד הרשת השבדית מציעה רהיטים מעוצבים וטרנדיים במחירים נגישים, היא עדיין רשת להמונים. במילים אחרות, היא הזארה של הלבשת הבית. הקונספט של חנויות כמו טולמנ׳ס.דוט מציע ׳פיסים׳ – עיצובים לבית שהם פחות המוניים, וקצת יותר יקרים. אחד המותגים הבינלאומיים הלוהטים שתמצאו בטולמנ׳ס.דוט הוא המותג הדני HAY שכבר הספיק לשגע את העולם בשני העשורים לקיומו. את העלייה לארץ המותג עשה רק לפני 3 שנים והושק ב-2 חנויות בלבד של טולמנ׳ס. מאז הוא התקבל באהבה על הישראלים, התרחב לסניפים נוספים ולאתר האונליין tollmansdot.co.il . כעת גם תושבי הצפון ומבקרי רידיזיין יוכלו להתרשם בעצמם בחנות הענקית במתחם.

טולמנ׳ס.דוט / Tollman's.DOT, מתחם העיצוב רידיזיין, קומה 0 (לכיוון כביש חיפה), 04-6106555 

כלים ואביזרים לבית טולמנס דוט במתחם העיצוב רידיזיין redesign
עיצוב דמוקרטי ואקולוגי לבית. טולמנ׳ס דוט
אביזרים לחדר אמבטיה טולמנס דוט במתחם העיצוב רידיזיין redesign
עיצוב דמוקרטי ואקולוגי לחדרי האמבטיה. טולמנ׳ס דוט

עוד חנויות רהיטים שתמצאו במתחם רידיזיין: אורבן / URBAN רשת העיצוב לבית הצעירה והזולה יחסית, מקבוצת כרמל (הכוללת גם את רשתות ביתילי ואיידידיזיין). מתאימה לצעירים וצעירים ברוחם ובשבילי היא תמיד תחנת ביקור קבועה בחיפושי רהיטים והלבשה לבית; נטוצי; Simply Wood; Nicoletti; Rossetto; פינות אוכל ZAGA; עצמל׳ה; ד״ר גב; האומנים; בית המעצבים; אמריקן קומפורט

חנות פלורליס במתחם העיצוב רידיזיין redesign3

אביזרים ואופנה לבית: פלורליס

ברוכים הבאים לגן העדן של פלורליס: זכינו בחנות ע-נ-ק-י-ת של אחד ממותגי עיצוב הבית הכי אהובים בישראל. מה שמיוחד בפלורליס שזו רשת שמתייחסת לעיצוב והלבשת הבית כמו אופנה לכל דבר. בפלורליס מגיבים מאוד מהר לטרנדים של עיצוב כך שכל מה שחם נמצא שם: בוהו-שיק? יש. סקנדינבי? יש. פאמפסים ועציצים ירוקים? היו שם כבר מניצני הטרנד. בקיצור, תנו לי לתקן את עצמי מהפיסקה הקודמת: ייתכן שזו הזארה של עיצוב הבית. ביקור בחנות הזו הוא מאסט לא רק לקניות, אלא גם להשראה, התעדכנות בטרנדים ואיסוף רעיונות לעיצוב. 

פלורליס, מתחם העיצוב רידייזיין, קומה 1, טלפון: 03-9568710

עוד חנויות אביזרים, תאורה והלבשת הבית שתמצאו במתחם רידיזיין:

Led Gallery; אחים סיני; יעד פרזול; Swingfans; וכמובן גם Tollman'sDOT שקראתם עליה בתחילת הפוסט. 

אביזרים לבית בחנות פלורליס במתחם העיצוב רידיזיין redesign
אביזרים שהם אופנה לבית. פלורליס במתחם העיתוב רידיזיין

חדר ארונות כמו של קארי בראדשו: KLOSS

KLOSS ארונות הזזה היא אחד היעדים הראשונים בתכנון חדרי ארונות או חיפוש אחר ארונות לדירה חדשה או לשיפוץ. תוכלו לתכנן שם את חדר הארונות החלומי שלכם עם ירידה לכל הפרטים ומחשבה על כל פינה (תרתי משמע שהרי הפינות הן האתגר הגדול בניצול חלל – וכותבת את זה אחת שיודעת). אפשר כמובן להתרשם גם מקולקציית ארונות מסוגים שונים כולל הטרנד החם של עולם הארונות: ארונות רחף (כאלו שנראה כאילו הם מרחפים מעל הריצפה). 

עוד חנויות לעיצוב ארונות וחדרי ארונות שתמצאו במתחם רידיזיין: אידיאל; Hardoor; Redwood
 
עיצוב חדר ארונות הזזה קלוס במתחם העיצוב רידיזיין redesign
חדר ארונות כמו של קארי. קלוס ארונות הזזה במתחם העיצוב רידיזיין Redesign

עיצוב גינה או מרפסת כמו במלון בוטיק: שבירו

אם שתי המרפסות המוזנחות שלי היו רואות את החנות של שבירו הן היו תופסות לעצמן את הראש וצועקות ״למה את מגיעה לנו, כשיש את כל הטוב הזה בעולם?״ במילים אחרות, אני עוד אחזור בקרוב להעניק להן את מתנת שנת 2021 שלהן. אין מרפסת או גינה שאי אפשר לרהט שם.

שבירו, מתחם העיצוב רידיזיין, קומה 1, טלפון: *2860 

חנויות נוספות לקניות ריהוט גן וחוץ במתחם רידייזיין: Tollman's DOT

ריהוט גן שבירו במתחם העיצוב רידיזיין redesign
הכל לגינה ולמרפסת. שבירו במתחם העיתוב רידיזיין redesign

ניופאן גורמה

חנות ניופאן גורמה של יבואן מוצרי החשמל ניופאן (הנציג בישראל של מותגים מובילים כמו שולטס, דלונגי, מג׳ימיקס, קיצ׳נאייד ועוד…) היא לא סתם חנות חשמל. השירות שניתן בחנות הוא הלבשת המטבח טוטאלית, עוד מלפני שלב תכנון הנגרות שלו. בחנות נותנת שירותים לאנשים פרטיים אבל גם ובעיקר לאדריכלים ומעצבי פנים. יחד תוכלו לתכנן את המטבח שיתאים למוצרי החשמל המועדפים עליכם, ולא להיתקע עם פשרות בבחירת מוצרי החשמל בגלל תכנון המטבח המוקדם. אל תשכחו את הקיצ׳נאייד בסוף! בשבילי, זה התכשיט של המטבח (גם אם בעלי הוא זה שעושה בו שימוש). 

ניופאן גורמה, מתחם העיצוב רידיזיין, קומה 0, טלפון: 053-8835070

עוד חנויות לאיבזור מטבחים ונגרות במתחם רידיזיין: אביבי מטבחים, שיש מארק את לב ויעד פרזול

תנור עומד בסגנון וינטג׳ דלונגי ניופאן גורמה במתחם העיצוב רידיזיין redesign
החלום שלי, למרות שאני לא אשתמש בו. אבל לראותו בלבד זה לגמרי מספיק לי! תנור עומד של דלונגי, ניופאן גורמה

הדובדבן של הקצפת שלי: בית הספר לעיצוב שנקר

זו בהחלט הבשורה הגדולה האישית שלי: בסוף ספטמבר תיפתח לראשונה שלוחה צפונית של בית הספר להנדסה ועיצוב שנקר במתחם. בשלוחה יתקיימו מגוון קורסים ללימודי חוץ מתחומי העיצוב וה-הום סטיילינג וכן, מתוכנן להיפתח גם קורס סטיילינג אישי להכשרת סטייליסטים וסטייליסטיות (זה שאני מלמדת בו גם!). 

בית הספר להנדסה ועיצוב שנקר, טלפון: 03-6110044, מייל: news@shenkar.ac.il

מתחם עיצוב והשראה DLounge

כמיטב המסורת של העשור האחרון, גם ברידיזיין לא נשארו אדישים, ובקרוב ישיקו נתחם עבודה משותף לאדירלכים, מעצבים, מפקחים, יזמים וכל שאר העוסקים בתחומי הבנייה והעיצוב לבית. שם הם יוכלו להכיר ספקים ושותפים חדשים לדרך ולשתף פעולה בפרוייקטים עתידיים. לצד חלל העבודה יוקם חלל השראה עיצובי שיכלול גם ספריית ספקים ותצוגות של חברי הלאונג׳. החלל ייפתח בסוף השנה וההרשמה להשתתפות בו עדיין פתוחה. לפרטים והרשמה לחצו כאן.

מתחם העיצוב REDesign, דרך חיפה 44 קרית אתא, (צמוד לאיקאה קרית אתא), חניה בשפע ובחינם. פתוח בימים א׳ -ה׳ בין השעות 10:00 – 20:00, ימי ו׳ ערבי חג – 09:00-14:00. 

נהניתם מההמלצות שלי? אני ממש אשמח לדעת!

תייגו אותי באינסטגרם @hey.fa.it או בפייסבוק,

או השתמשו בהאשטג שלי באינסטגרם iHaveThisThingWithHaifa# כדי שאדע ואשתף.

עיצוב נעים (-:

חייפוש

אהבתם את הכתבה? הצטרפו לרשימת הדיוור וקבלו את כל הפוסטים ישירות לתיבת הדוא״ל:​​

Follow:
Share:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בואו נפגש בניוזלטר